Senin Gökyüzün

Değişim Garantisi

Senin Gökyüzün üzerinde satışa sunduğumuz ürünlerin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz! Satın aldığınız ürünlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Bu yüzden kanun gereği kişiye özel ürünlerde iade-değişim seçeneği bulunmamasına karşın sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürünlerde Türkiye’de ilk kez kişiye özel ürünler için 14 Gün değişim garantisi veriyoruz! Her ürünün garanti süreci değişiklik göstermektedir. Ürünlerin garanti şartlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

– Çerçeveli tablolarımızın baskılarında oluşan herhangi bir hata durumunda 14 gün içerisinde ürünün görseli ibraz edildiğinde yeni baskı gönderimi ücretsiz şekilde yapılmaktadır.

– Çerçeveli tablolarımızın çerçevesinin kargoda hasar görmesi durumunda, ürünün görseli ibraz edildikten hemen sonra ücretsiz olarak yeni çerçeve gönderimi yapılmaktadır.

– Çerçeveli tablo baskılarımız 1 yıl solmama garantilidir. 1 Yıl içerisinde herhangi bir sebeple renk değişikliği yaşanan baskılar yenisiyle ücretsiz değiştirilir.

– Gökyüzü haritası çakmaklarımız benzinsiz olarak gönderilmektedir. Benzin doldurulduğunda herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda ücretsiz olarak değişim yapılabilmektedir.

– Ürünün baskısında bizim tarafımızdan yapılan herhangi bir hata meydana geldiğinde, ücretsiz olarak değişim yapılabilmektedir.

– Kargoda zarar gören kupa bardakları 14 gün içerisinde görsel ile ibraz edildiği sürece yenisiyle değiştirilebilmektedir.

– Kupa bardaklarımız bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun değildir. Bu sebeple oluşan çatlamalar garanti dışındadır.

– Kanvas tablolarımızın şaseleri fırınlanmıştır. Bu sebeple zorlanmadığı sürece kırılması mümkün değildir. Ancak size ulaşan üründe herhangi bir çatlak, kırık vb. bir durum olması durumunda görsel olarak ibraz edildiği takdirde ücretsiz olarak yeni kanvas tablo yollanmaktadır.

– Kanvas tablolarımızın baskısı ömür boyu solmayan özel bir boya ve kumaş ile yapılmıştır. Kanvas tablolarımızda 2 yıl içerisinde yaşanan herhangi bir solma durumunda ücretsiz olarak yeni kanvas tablo gönderimi yapılmaktadır.

– Gümüş kolyeler yapısı gereği kolay kararabilen madenlerdir. Sitemizde satılan gümüş kolyelerimiz 1 yıl boyunca bakım garantilidir. Kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde tüm gümüş kolyelerimiz 1 yıl içerisinde ücretsiz ve sınırsız olarak tekrar parlatılabilir.

– Size ulaşan kolyelerde herhangi bir renk bozukluğu, baskı bozukluğu vb. gibi bir durum olması durumunda 14 gün içerisinde ücretsiz olarak yenisi ile değişim yapılmaktadır.