Kolye Rengi Seçiniz
Gümüş
Gold
Rose Gold
Tarih & Saat Seçiniz
[VOLTCARGO g=”3″]

Zincir Boyu: 45cm

Kolye çapı: 2cm

Kolye madeni: 925 Ayar Gümüş

Senin Gökyüzün Gökyüzü Haritası Gümüş Kolye, 2019 yılında bizim tarafımızdan satışa sunulmuş kişiye özel hediyelik bir üründür.

Tamamen sizin verdiğiniz bilgilerle oluşturduğumuz bu kolyeler, en özel anlarınızda size eşlik eden yıldızları içermektedir.

Ürünlerimizin tamamı size özel olarak hazırlanmakta ve orijinal kutusunda gönderilmektedir.

Gökyüzü haritası gümüş kolyelerin satışını sadedce sitemiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Farklı platformlarda yer alan ve “Gökyüzü Haritası kolye” adıyla satılan ürünlerle herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır.

Gökyüzü Haritası gümüş kolye, sipariş sonrası tamamen size özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle kargolanma süresi ortalama 3 iş günüdür. İş günlerine hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir.

Sitemizden verilen siparişlerin büyük bölümü hediye olarak satın alındığı için, müşterilerimizden çok sık “önceliklendirme” talebi alıyoruz. Ancak neredeyse her siparişte bu şekilde talep oluşturulduğu için, ne yazık ki bu taleplere olumlu yanıt veremiyoruz.

Gökyüzü Haritası Kolyenin Materyali Nedir?

Sitemizde yer alan tüm kolyeler, 925 ayar gümüş kolye kullanılarak üretilmektedir. Ürün zincirleri de aynı şekilde 925 ayar gümüşten üretilmektedir.

Daha erken gönderilebilir mi?

Siparişiniz sisteme düştüğü andan itibaren zaman kaybetmeden üretime başlıyoruz. Ancak hem ürün için gerekli olan minimum üretim süresi, hem de sipariş yoğunluğu nedeniyle ortalama 3-6 iş gününde kargoya teslim ediyoruz.

Bu süre daha önceki siparişlerimizdeki deneyimlerimizden yola çıkarak ilettiğimiz bir süre. Dolayısıyla daha erken kargoya verilme ihtimali olduğu gibi, daha geç de kargo çıkışı yapılabilir. Ürünlerin tamamı el yapımı olduğu için oluşabilecek aksaklıklar bu sürelerin değişiminde etkili olmaktadır.

Ürün kutuda mı gönderilecek?

Evet, ürün senin gökyüzün baskılı kolye kutusu ile birlikte gönderilecektir.

Ürünü nasıl kullanmalıyım?

Kolyenizi kullanmadığınız zamanlarda kutusunda saklamalısınız. 

Nemli olmayan pamuklu bir bez ile ürünü haftada bir temizlediğiniz takdirde kararma sorununu önemli ölçüde giderebilirsiniz.

Ürünün arkasına kazıma yapabilir miyiz?

Ürünün arka bölümüne kazıma yapılamamaktadır. Dilerseniz Exclusive model gümüş kolyeyi satın alarak ön kısmına kazıma yaptırabilirsiniz.