İletişim & Destek

Mevcut siparişiniz hakkında ya da yeni siparişleriniz için bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz. Tüm talepleriniz, mesai saatleri içerisinde yanıtlanacaktır.

Sipariş değişikliği ya da adres değişikliği gibi talepleriniz, eğer değişiklik mümkün ise otomatik olarak işleme alınıp onaylanmaktadır. Baskısı alınmış ya da tasarımı hazırlanmış bir ürünün tasarımında değişiklik ya da kargoya teslim edilmiş bir ürünün adresinde değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişleriniz, ürün sayfalarında yer alan tahmini süreler içerisinde hazırlanarak kargolanmaktadır. Bu süreler tahmini olup, daha erken veya nadiren de olsa daha geç kargolama yapılabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı hediye olarak satın alındığı için, erken gönderim ya da önceliklendirme talepleri ne yazık ki dikkate alınamamaktadır.

iletisim1 min

Adres Bilgileri

Senin Gökyüzün Merkez Atölye (Kırklareli)

Gençlik Mahallesi, 1, Turgut Ara Sk. No:31/A, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Senin Gökyüzün Atölye (Ankara)

Fidanlık, Sağlık 1 Sokağı 41/A, 06420 Çankaya/Ankara

Senin Gökyüzün Ofis (İstanbul)

Merkezefendi mah. Mevlana Cad. Tercüman Sitesi, A10 Blok NO: 116, 34015 Zeytinburnu/İstanbul


Mail Destek

Adres güncelleme, ürünler hakkında bilgi alma veya detaylı sorularınız için bizimle 7/24 [email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Talepleriniz mesai saatleri içinde yanıtlanacaktır.

Müşteri Hizmetleri
Mesai Saatleri Dışında

Mesaj Bırak


Instagram Destek

Instagram adresimiz üzerinden aklınızdaki tüm sorulara dijital asistan yardımıyla 7/24 yanıt alabilir, sipariş durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Mesai Saatleri Dışında

Mesaj Bırak