Aynı Gün Kargo Ürünler

Senin Gökyüzün Gökyüzü Haritası Kolyeleri

Türkiye’de ilk kez Senin Gökyüzün tarafından üretilen ve patentlenen Gökyüzü Haritası kolyelerin üzerindeki baskı, üretim aşamasındaki özel işlemler sayesinde daha net ve daha kalıcıdır.

Gökyüzü Haritası & YILDIZ HARİTASI Nedir?

Gökyüzü haritası, ya da benzer anlama gelen Yıldız Haritası belirli bir konum ve belirli bir tarihte yıldızların gökyüzündeki görüntüsünün bilimsel olarak kayıt altına alınmış halidir.

Gökyüzü haritası kolye veya herhangi bir gökyüzü haritalı ürün oluşturulurken spesifik bir konum-tarih bilgisi verildiği için tamamen kişiye özel olarak üretilir, dolayısıyla gökyüzü haritası kolyelerle birlikte her bir gökyüzü haritası ürünümüz size özeldir ve benzersizdir.

Türkiye’de ilk olan, detaylı gökyüzü haritası tablo, gökyüzü haritası gümüş kolye ve şehir haritası kolye oluşturma programlarıyla birlikte, sitemiz üzerinden hem haritanızı görebilir, hem de dilediğiniz gibi özelleştirerek sipariş verebilirsiniz.

Gökyüzü Haritalarıyla ilgili merak ettiğiniz tüm bilimsel bilgilere, hazırladığımız detaylı kaynak üzerinden ulaşabilirsiniz.

925 Ayar Gümüş Kolyeler

Çerçeveli Haritalar 2 İş Gününde Kargoda!

Sitemizden satın aldığınız led modeller hariç tüm çerçeveli gökyüzü haritaları, 2 iş gününde kargolanır. İş günlerine hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir.

Gökyüzü Haritası Kanvas Tablo

Sıkça Sorulan Sorular

Gökyüzü Haritası Nedir?

Gökyüzü haritası, özetle belli bir konum ve tarihte gökyüzünde yer alan yıldızların o konumdan nasıl göründüğü gösteren dijital bir kopyadır. Gökyüzündeki yıldızların her bir hareketi tek tek kaydedilir, dolayısıyla geçmiş veya gelecekteki tüm konumları simüle edilebilir. Bu sayede herhangi bir konum ve herhangi bir tarih için gökyüzü haritası oluşturulabilir.

Yıldız Haritası Nedir?

Yıldız Haritası ile Gökyüzü haritası aynı anlamdadır. Yıldız haritası, özetle belli bir konum ve tarihte gökyüzünde yer alan yıldızların o konumdan nasıl göründüğü gösteren dijital bir kopyadır. Gökyüzündeki yıldızların her bir hareketi tek tek kaydedilir, dolayısıyla geçmiş veya gelecekteki tüm konumları simüle edilebilir. Bu sayede herhangi bir konum ve herhangi bir tarih için yıldız haritası oluşturulabilir.

Gökyüzü Haritası veya Yıldız Haritası nasıl yapılıyor?

Sitemizde yer alan tüm ürünlerde, Senin Gökyüzün lisanslı gökyüzü haritası oluşturma programını kullanıyoruz. Sipariş verdiğinizde, sisteme girdiğiniz tarih ve konuma göre otomatik olarak gökyüzü haritanız oluşturuluyor. Bu harita eğer gerekiyorsa manuel bir tasarım işleminden geçerek baskıya gönderiliyor. Tüm bu işlemler tamamen bilgisayar tarafından yapıldığı için hata oranı neredeyse sıfıra iniyor.
Bu sebeple siparişinizi verirken doğru bilgiler girmenizi sizden rica ediyoruz. Sipariş sonrasında değişiklik yapmak istediğinizde sizin için hazırlanan harita silinip, manuel olarak bir harita hazırlanacağı için süreç normalden daha uzun sürebiliyor.

Gökyüzü Haritaları için hangi verileri kullanıyorsunuz?

Oluşturduğumuz program, Avrupa Uzay Ajansı’nın Hipparcos misyonundan elde ettiği verileri kullanıyor. Astronomların Hipparcos misyonunda 3 yıl boyunca elde ettiği veriler, matematik ve bilim ile buluşarak gökyüzü haritasını oluşturuyor. Dolayısıyla bir yıldızın 1000 yıl önce bile yeryüzünden nasıl gözükebileceğini bu sayede öğrenebiliyoruz.

Gökyüzü Haritası Kolye Nedir?

Gökyüzü haritası kolye, Senin Gökyüzün tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen bir üründür. Tasarım patenti tarafımıza ait olan ürünü sitemizde yer alan kullanımı pratik program sayesinde kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Siparişinizin ardından tasarımınız hemen atölyemize iletilip üretime başlanır ve bu sayede ürün çok daha kısa sürede kargolanır. Gökyüzü Haritası Kolye Siparişi Oluştur

Şehir Haritası Kolye Nedir?

Şehir haritası kolye, size özel olan bir sokağın, mahallenin ya da caddenin kuş bakışı görüntüsünün kolyeye işlenmiş halidir. Kullanımı çok basit olan programımız üzerinden, kolyenizin nasıl görüneceğini detaylı şekilde seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Şehir Haritası Kolye Oluşturma Programı için tıklayınız.

Doğduğum gün yıldızlar nasıl görünüyordu?

En çok aldığımız sorulardan biri bu. Birçok firma bunu size ücretli olarak sunsa da, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak doğduğunuz gün yıldızların nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Ya da sevdiklerinizin yıldızlarını oluşturup, Sen doğduğunda gökyüzü böyleydi diyebilirsiniz. Yıldız haritasını tablo olarak satın almak isterseniz, sitemizde Gökyüzü haritası tablo ya da Yıldız Haritası tablo olarak arama yapabilirsiniz. Ya da bu linke tıklayarak Kişiye özel gökyüzü haritanızı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Gökyüzü Haritası Oluşturabilir miyim?

Sitemizde yer alan gökyüzü haritası oluşturma programı sayesinde, dilerseniz gökyüzü haritanızı görebilirsiniz. İlgili alandan ne yazık ki ücretsiz indirme yapılamamaktadır. Ancak bu haritaya bakarak kendiniz çizerek haritanızı oluşturabilirsiniz. Daha profesyonel bir ürün için, sitemizde yer alan ürünleri satın alabilirsiniz.