SORUN BURADA YOK MU?

Bize aşağıdaki form aracılığı ile sorunu iletebilirsin. 

[contact-form-7 id=”28398″]

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitemiz üzerinden Kredi kartı veya Havale/EFT yöntemiyle siparişinizi oluşturabilirsiniz

Gökyüzü Haritam için hangi bilgiler gerekli?

Gökyüzü haritanızı tüm detaylarıyla oluşturabilmemiz için sipariş ekranındaki tüm bilgileri girmeniz gereklidir. Bunlar;

-Konum

-Tarih

-Saat

Haritanıza ekletmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizlere sipariş notu kısmından bunu bildirebilirsiniz.

Hangi boyutlarda sipariş verebilirim?

Çerçeveli modellerimizde 30x40cm, kanvas modellerimizde ise 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm boyutlarında sipariş oluşturabilirsiniz

Ürün çerçeveli mi?

Çerçeveli olarak satılan tüm ürünlerimiz, çerçeveli olarak gönderilir. Kanvas tablo gibi ürünlerde çerçeve bulunmaz. Dijital PDF dosya ürünü sadece mail olarak gönderilir.

Hangi kağıda baskı yapıyorsunuz?

Standart olarak 350 gram kuşe kağıda yüksek kalitede UV ışınlarına dayanıklı olacak şekilde baskı yapıyoruz.

Aklımdaki tasarımı hazırlayabilir misiniz?

Üründe font, yazı rengi, arkaplan rengi gibi değişiklikleri ilettiğiniz takdirde tasarım ekibimiz yardımcı olacaktır. Bunun dışında tamamen farklı bir tasarım talebiniz mevcut ise ne yazık ki talebinizi gerçekleştiremiyoruz.

Gökyüzü haritasını nasıl yapıyorsunuz?

Bu linkteki verileri kullanarak oluşturduğumuz program sayesinde, geçmiş veya gelecekteki tüm konumların gökyüzü haritasını oluşturabiliyoruz.

Kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

eningokyuzun.com üzerinden yaptığınız ödemelerde, 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Kredi ve banka kartı bilgileriniz sistemimize hiçbir şekilde kaydedilmez. Site üzerinde saklanmaz. Tüm alışverişlerinizde 3D SECURE güvenlik adımı uygulanır.

Ödeme sağlayıcısı olarak İyzico ile anlaşmamız bulunmaktadır.

3d Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Taksit yapıyor musunuz?

Sipariş verirken vade farkıyla birlikte 3,6,9,12 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte mi gönderilecek?

Siparişinizin ardından faturanız, sipariş verdiğiniz mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

Ürünlerimiz hediye olarak gönderildiği için, üzerinde fiyat yazmayan sevk irsaliyesi ile gönderilmektedir. Dolayısıyla, ürünün yanına fatura koyulmamaktadır.

Adresi değiştirebilir miyim?

Ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise, müşteri hizmetlerine ulaşarak telefonunuza gönderilecek form ile adresinizi değiştirebilirsiniz.

Siparişimi iade edebilir miyim?

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez. Ancak kargonuz size hasarlı ulaşmışsa veya bizim tarafımızdan bir hata yapıldığını düşünüyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargolanır?

Seningokyuzun.com üzerinden verilen çerçeveli gökyüzü haritası siparişleri ortalama 2 iş gününde, kanvas tablo siparişleri minimum 4 iş gününde,diğer ürünler ortalama 8 iş gününde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Sipariş yoğunluğuna bağlı olarak bu sürelerde değişiklik olabilmektedir.

Kargo ücretli mi?

Türkiye’nin her yerine kargo gönderimimiz ücretsizdir.

Kargoyu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürününüzü teslim almadan önce, ürünün paketinde hasar gördüyseniz kargo paketini kuryenin önünde açtırmanız ve ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Üründe bir hasar bulunuyorsa, kurye ile birlikte tutanak tutturarak işlem yaptırabilirsiniz.

Ürün hasarlı geldi, ancak kurye tutanak tutturmadan gitti. Şimdi ne yapacağım?

Evet, maalesef çoğu kurye ürünün açılmasını beklemeden gidiyor. Ancak size hasarlı ulaşan ürününüz için gün içerisinde kargo firmasına gidip tutanak tutturma hakkına sahipsiniz. Tutanak tutulmadığı takdirde, ürünün görselini [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Hasarlı ürün tutanağı tutturduktan sonra ya da görsel iletildikten sonra biz gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz.